SlovakEnglishGermanMagyar
left_separator.gif
Tokajská spoločnosť Viničky s.r.o.
Projekt spolufinancovaný Európskou úniou
Služby, ktoré Vám ponúkame

Tokajská spločnosť Viničky s.r.o. Vinotéka

Vinotéka sa nachádza priamo v komplexe a ponúka široký sortiment Tokajských vín. Pre záujemcov ponúkame taktiež darčekové balenia, či vinárske sady. Pre slávnostné príležitosti ako sú svadby, oslavy a spoločenské akcie poskytujeme komplexné služby v oblasti cateringu.

Tokajská spločnosť Viničky s.r.o. Prenájom pre uzavretú spoločnosť

Pre príjemné posedenie s priateľmi, ale aj na rôzne spoločenské príležitosti si môžu záujemcovia prenajať jeden z dvoch salónikov: salónik A s kapacitou x miest a salónik B x miest. Vychutnajte si zlatý mok v príjemnej atmosfére a spoločnosti.

Tokajská spločnosť Viničky s.r.o. Ubytovanie

Jednou z etáp realizácie celého komplexu je aj vybudovanie penziónu s kapacitou 40 lôžok, ktorý sa začne stavať v najbližšom období. Vo výstavbe je už prírodný amfiteáter pre 150 - 200 ľudí, podobne aj kempingové altánky vo viniciach pre vyznávačov vínnej turistiky.

Tokajská spoločnosť Viničky s.r.o. Vínny trezor

V našom vínnom trezore ponúkame možnosť uskladniť vlastné i cudzie vína. Ak máte vo svojej zbierke víno, na ktorého uskladnenie nemáte vhodné priestory, prineste ho k nám. Získate taktiež bezplatne možnosť usporiadania posedenia s priateľmi pri pohári vína.

Tokajská spoločnosť Viničky s.r.o.Degustácia vín

V dôsledku zvyšujúceho sa záujmu o Tokajské vína organizujeme degustáciu vín s odborným výkladom pre menšie i väčšie skupinky. Naučíme Vás rozpoznávať chute, posúdiť kvalitu vína, ale i to ako, z akých pohárov a pri akej teplote sa má správne konzumovať.